Vražda novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice

Novinár Ján Kuciak predovšetkým písal o mafii na slovensku a jej prepojení na slovensku vládu. Dňa 25. februára 2018 o pol jedenástej našla polícia mrtvé telá Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušmírovej. Martina Kušmírová 21. februára 2018 pred pred ôsmou hodinou ešte dvihla telefón. O pol hodinu neskôr už nedvíhala.

Dňa 4. marca 2018 o 16:00 mal vystúpenie prezident slovenskej republiky Andrej Kiska, ktorý žiada rozsiahlu a zásadnú rekonštrukciu vlády, alebo predčasné voľby.

Dňa 4 .marca 2018 o 17:00 mal vystúpenie predseda NR SR Andrej Danko. Ktorý chce aby tento prípad bol vyšetrený, no nemali by sa robiť unáhlené závery. Vyhlásil že si želá aby objednávateľ vraždy a jej páchateľ skončil v pekle.

Dňa 4. marca 2018 o 18:00 mal vystúpenie premiér Robert Fico. Podľa ktorého predčasné voľby môžu nastať ak sa za ne rozhodne hlasovať aspoň 90 poslancov. Návrhy na rekonštrukciu vlády sú podľa neho popretím výsledkov demokratických volieb spred dvoch rokov. A že nebudú tancovať na hrobe dvoch mladých ľudí ako to robí opozícia a médiá.

Z úcty ku Jánovi Kuciakovi a jeho snúbenice bola založená stránka www.allforjan.com